Menu
G

anitury The Groom szyte są na indywidualne zamówienie oraz wymagają przynajmniej dwóch wizyt w salonie.

Jak zamówić krok po kroku garnitur The Groom?

1. Wybierz z Kolekcji The Groom stylizację, która podoba ci się najbardziej. Jeśli nie wiesz na którą się zdecydować, nie przejmuj się. Zapamiętaj te, które najbardziej ci się podobają i będą najlepiej pasować do oprawy ślubu oraz przede wszystkim te, w których myślisz, że będziesz się czuł najlepiej.

2. Wybierz się do najbliższego salonu oferującego Kolekcję The Groom. Listę takich salonów znajdziesz pod tym linkiem.

3. W salonie znajdziesz zestaw przymiarkowy, wszystkich dostępnych rozmiarów garniturów oraz przykładowe stylizacje z naszej kolekcji. Ale co najważniejsze, przeszkolony przez Wojciecha Szarskiego zespół doradców podpowie Ci, co najlepiej będzie pasować do oprawy ślubu, Twojej sylwetki, koloru włosów i oczu, tak abyś wyglądał najlepiej na własnym ślubie.

Zamów garnitur The Groom przynajmniej 8 tygodni przed ślubem

4. Garnitur do wybranej stylizacji zamawiasz w salonie. Przy pomocy marynarek i spodni przymiarkowych określamy jaki nosisz rozmiar. Oczywiście możesz zamówić marynarkę w innym rozmiarze niż spodnie. Długość spodni i rękawów również nie jest problemem. Zostaną wykończone specjalnie dla ciebie tak aby były idealne.

5. Jeśli już zdecydujesz się którą stylizację z kolekcji wybierasz (np. Marcello, Dorian czy Victor), masz jeszcze jedną ważna decyzję do podjęcia. A mianowicie, czy wybrana stylizacja ma być uszyta w linii Platinium, Gold czy Silver.

6. Później razem z doradcą bierzesz w najciekawszym fragmencie zamówienia: wyborze dodatków. Wybierzesz guziki, podszewkę, kolor filcu pod kołnierzem, obszycia guzików i inne. Jeśli chcesz wyszyjemy na podszewce lub pod kołnierzem Twoje inicjały, imię Twojej ukochanej albo intymne wyznanie, tak aby garnitur, który zamawiasz na ten szczególny dzień również był szczególny.

7. Kilka tygodni później, kiedy garnitur jest gotowy, doradca salonu, w którym go zamawiałeś poinformuje cię o tym.

Każdy garnitur The Groom możesz zamówić w linii Platinium, Gold lub Silver. Co to oznacza?

Szyjąc w linii Platinium masz w cenie najwyższej jakości tkaninę wełnianą od jednego z najlepszych włoskich producentów Vitale Barberies Cononico. Ta przędzalnia to marka sama w sobie, szczyt włoskiej sztuki tkackiej. Będzie to wełna wykonana z najlepszej przędzy australijskich młodych owiec, o gładkim miękkim chwycie i pięknym naturalnym połysku. W linii Platinium masz też do wyboru pełną ofertę podszewek, guzików z naturalnego rogu, obszyć i innych detali. Sam komponujesz sposób wykończenia garnituru tak, aby był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Szyjąc w linii Gold masz w cenie wysokiej jakości, nowoczesną tkaninę z włókna roślinnego. Tkanina ta doskonale się układa, nie gniecie się tak jak wełny, a od tkaniny wełnianej rozróżni ją tylko bardzo wprawne oko. W linii Gold masz też do wyboru pełną ofertę podszewek, guzików z naturalnego rogu, obszyć i innych elementów wykończenia, tak samo jak w linii Platinium. Sam komponujesz sposób wykończenia garnituru tak aby był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Szyjąc w linii Silver masz w cenie wysokiej jakości, nowoczesną tkaninę z włókna roślinnego, taką samą jak w linii Gold. Jednak w linii Silver, nie wybierasz sam dodatków (podszewka, guziki, monogram itd.). Twój garnitur będzie więc wykończony przez nas standardowymi dodatkami.