Menu
O

pieramy dystrybucję garniturów The Groom na prestiżowych, cieszących się zaufaniem salonach sukien ślubnych. Dbamy o to, żeby oferta The Groom trafiała tylko do najlepszych i na zasadach wyłączności na danym terenie.

The Groom to marka ślubnych garniturów męskich. Chcemy, aby nasi klienci otrzymali od nas nie tylko piękne, dobrze skrojone i doskonale wykonane ubrania, ale przede wszystkim ubrania w dobrym stylu, takie które nawet za 30 lat będą dobra wyglądać na zdjęciach.

Garnitury dostarczane są dla klienta na zamówienie, co oznacza, że sklep nie musi zamrażać kapitału w kosztownym magazynie.

Gwarantujemy, że garnitury The Groom nigdy nie będą dostępne przez internet

Za konceptem stoi Wojciech Szarski, jeden z pierwszych blogerów modowych w Polsce, wybitny specjalista w dziedzinie klasycznej męskiej elegancji, uznany przez magazyn Playboy za jednego z najlepiej ubranych Polaków roku 2013. Na bazie sukcesu bloga powstała luksusowa marka Macaroni Tomato Warszawa, która jest na rynku od 7 lat i ma dystrybucję w 5 miastach polski.

Najważniejszą częścią konceptu The Groom jest wiedza.

Jako twórcy The Groom myślimy o współpracujących z nami salonach, jak o ambasadach dobrego stylu. Chcemy abyście stali się ambasadorami męskiej elegancji, wśród swoich klientów budzili zaufanie, a w lokalnych społecznościach znani byli jako eksperci. Musicie być gotowi na każde pytanie jakie może zadać Pan Młody, musicie lubić i rozumieć męską modę ślubną.

Jeśli chcesz sprzedawać naszą kolekcję i zostać Ambasadorem The Groom, zadzwoń.

Tel. +48 600 383 685