Menu
T

he Groom to marka męskich garniturów ślubnych. Nasze garnitury są zupełnie inne niż wszystkie. Każda nasza decyzja przy ich projektowaniu miała jeden cel- idealny ślub.

Czym różni się The Groom od innych garniturów?

Po pierwsze konstrukcją. Garnitur, tak jak samochód, ma konstrukcję, swoją ramę nośną. Może być wykonany z różnych tkanin, może mieć różne detale wykończenia, ale to konstrukcja odpowiada za to jak garnitur leży i jak się w nim czujesz. Tak samo jak w samochodzie. To rama nośna odpowiada za to jak auto się prowadzi.

Dlatego marynarki The Groom mają specjalne wszycie rękawa, aby dobrze układały się w tańcu i dawały swobodę ruchów. Rękaw w bicepsie jest nieco szerszy dla Twojego komfortu. Spodnie mają podwyższony stan, aby nie spadały z bioder i dobrze trzymały się na swoim miejscu.

Po drugie tkaniny do każdej stylizacji dobrane są specjalnie z myślą o użytkowaniu w czasie ślubu i wesele. Do każdej stylizacji wybraliśmy tkaniny sprężyste, nie za cienkie- specjalnie po to, aby pięknie się układały. Zadbaliśmy o to, aby tkaniny nie miały wysokiego połysku, który nieatrakcyjnie wygląda na zdjęciach.

Garnitury szyte są na zamówienie, co oznacza, że idealnie dobierzecie rozmiar, a wybór marynarki i spodni w innym rozmiarze nie jest żadnym problemem.

Opcje wykończenia o jakich sami decydujecie w procesie zamówienia, pozwalają Wam spersonalizować garnitur, napisać dyskretny monogram, datę ślubu czy nawet wyznanie miłosne. Dzięki temu Wasz garnitur będzie szczególny i niepowtarzalny.

Takiego garnitur ślubnego jak The Groom nie znajdziesz nigdzie.

Nie ma kompromisów- przyświeca nam jeden cel- idealny ślub!